TANIA PRASA, KSIĄŻKI, FILMY DVD

Darmowa wysyłka od 99 zł
Paczkomaty
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
PayU
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Focus Historia; 1/2013PROMOCJA!
Dostępna ilość: 2
Producent: Focus Historia
Czasopismo: Focus Historia ; nr 70; styczeń 2013.
Woja której nie było; Jak nasza propaganda wygrała kampanię wrześniową 1939 r; Nasze śledztwo: czy za Jana Olbrachta naprawdę wyginęła szlachta; Co Polacy dali Europie: z tego możemy być dumni; Staropolskie opowieści: z czego śmiali się Sarmaci; Piratki z Karaibów: tych pań bał się każdy mężczyzna; Zawód hoplita czyli dlaczego Spartanie byli najlepsi.
Cena
Ilość
7,99 zł
4,00 zł
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Historia Do Rzeczy nr 74; kwiecień 2019. Deportacje na Syberię - sowieckie piekło Polaków.
Newsweek Historia; grudzień 2017. Polka w łóżku z carem - Rosja kłóci się o film; Skąd separatyzm w Hiszpanii; Obozowe orkiestry w Auschwitz - muzyka była szansą na ocalenie.
Historia Do Rzeczy nr 63; maj 2018. Polska wojna domowa - zamach majowy; Spór o decyzję Marszałka: Maciej Giertych kontra Leszek Moczulski; Jak dopadłem Escobara: sensacyjny wywiad z amerykańskim agentem; Mąż morduje kochanka: szokujące kulisy śmierci piosenkarza Andrzeja Zauchy.
Świat Na Dłoni; sierpień 2017. Czasopismo, które otworzy przed tobą świat; 21 niebezpiecznych informacji skrytych w biblii - jakie wiadomości zaszyfrowali w niej nasi przodkowie: Księga Ksiąg przepowiada wojny i zamachy; Jak poprawiamy naturę: czy zagraża nam klonowanie; Nie możecie spać: poradzimy wam, jak prawidłowo zasypiać; 9 najgorętszych miejsc na ziemi: znajdują się na pustyniach i na dnie oceanu; NASA planuje misję na planetoidę - czy to zniszczy gospodarkę.
Historia bez cenzury; czerwiec 2017. Zrujnowali Polskę - Szwedzi zniszczyli nasz kraj bardziej niż Hitler i Stalin; Zaginiona cywilizacja złota.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
PayU - Bezpieczne płatności internetowe
Aktualna Data: 2019-05-26 20:04
Data Ostatniej Aktualizacji: 14.05.2019
© codziennieniskieceny.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.